12 Червня 2024
ПЛАТФОРМА ІННОВАЦІЙ

Запрошуємо на ХL (40-й) випуск Платформи інновацій, на якому розглянемо кристалічні гідроізоляційні матеріали, що будуть представлені ТОВ "Пенетрон Україна".

На даному випуску Пла...

10 Червня 2024
ВИПРОБУВАННЯ МОСТІВ

Команда ДП "Національний інститут розвитку інфраструктури" продовжує здійснювати динамічне та статичне випробування мостів на автомобільних дорогах загального користування.

Так, н...

07 Червня 2024
ПЛАТФОРМА ІННОВАЦІЙ

Запрошуємо на ХХХIX випуск Платформи інновацій, на якому розглянемо технологію 3D друку будівель і споруд з бетону, що буде представлена організацією UCAT-3D.

На даному випуску Платформи ін...

03 Червня 2024
КОНФЕРЕНЦІЯ

З 29 по 31 травня 2024 р. в м.Івано-Франківську проходила ХVІ-та науково-практична конференція«Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-буді...

Про інститут

ДП "НІРІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання об'єктів інфраструктури.

ДП "НІРІ" утворене з метою виконання завдань із забезпечення та реалізації науково-технічної політики у сфері дорожнього господарства, забезпечення розвитку будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), ремонту, облаштування, модернізації інфраструктури, об’єктів житлової нерухомості, громадського призначення, виробничого комплексу, соціальної сфери, пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, управління побутовими відходами (об’єктів оброблення відходів, полігонів), інженерно-транспортної, енергетичної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту, військових об’єктів та майна, об’єктів у сферах авіаційного, залізничного, морського та внутрішнього водного транспорту, автомобільного транспорту загального користування, міського електричного транспорту, у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, а також об’єктів і споруд оборонного та спеціального призначення, у сфері забезпечення ефективної та безпечної роботи автомобільного, залізничного, авіаційного, морського та внутрішнього водного транспорту та одержання прибутку від наукової, науково-технічної та інших видів господарської діяльності.