21 Травня 2024
ЗАПРОШЕННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ

Шановні колеги!

29-30 травня 2024 р. у м. Івано-Франківськ відбудеться в ХVІ науково-практична конференція: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монт...

17 Травня 2024
​​НАУКОВИЙ МАРАФОН

Команда ДП "Національний інститут розвитку інфраструктури" тільки за цей тиждень, спеціально до Дня Науки, провела цілий ряд заходів:
- провели публічну презентацію основних вимог Д...

16 Травня 2024
​​​​БЕЗПЕЧНА ДОРОЖНЯ ІНФРАСТРУКТУРА

​​​​Сьогодні, в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, команда ДП "Національний інститут розвитку інфраструктури" за участю представників Міністерства розвитку г...

16 Травня 2024
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Сьогодні для всієї української нації особливий день - День вишиванки! 

Вишиванка — це наш генетичний код, справжня національна святиня, що символізує красу, силу, щасливу долю та...

Про інститут

ДП "НІРІ" це головна науково-дослідна установа України з питань будівництва, ремонту та утримання об'єктів інфраструктури.

ДП "НІРІ" утворене з метою виконання завдань із забезпечення та реалізації науково-технічної політики у сфері дорожнього господарства, забезпечення розвитку будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), ремонту, облаштування, модернізації інфраструктури, об’єктів житлової нерухомості, громадського призначення, виробничого комплексу, соціальної сфери, пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення, сфери житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, управління побутовими відходами (об’єктів оброблення відходів, полігонів), інженерно-транспортної, енергетичної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту, військових об’єктів та майна, об’єктів у сферах авіаційного, залізничного, морського та внутрішнього водного транспорту, автомобільного транспорту загального користування, міського електричного транспорту, у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, а також об’єктів і споруд оборонного та спеціального призначення, у сфері забезпечення ефективної та безпечної роботи автомобільного, залізничного, авіаційного, морського та внутрішнього водного транспорту та одержання прибутку від наукової, науково-технічної та інших видів господарської діяльності.